top of page

IT RISINĀJUMI DOKUMENTU PĀRVALDĪBAI

logo.png

PIEDĀVĀJAM INDIVIDUĀLUS RISINĀJUMUS
DOKUMENTU PĀRVALDĪBAI
ATBILSTOŠI JŪSU UZŅĒMUMA VAJADZĪBĀM

laptop.png

Vienkāršs risinājums

paredz standartizētas sākuma lapas izveidi, individuālu vairāku informācijas reģistru izveidi (ar individuāli definētiem laukiem) un meklēšanas parametru pielāgošanu

1400 Eur - 4000 Eur

laptop.png

Ērts risinājums

paredz standartizētas sākuma lapas izveidi, individuālu neierobežota skaita informācijas reģistru izveidi (ar individuāli definētiem laukiem), 3 darbplūsmu izstrādi, dokumentu vīzēšanu ar sistēmas parakstu un meklēšanas parametru pielāgošanu

4000 Eur - 6000 Eur

laptop.png

Īpašs risinājums

paredz individuālu sākuma lapas izveidi, individuālu neierobežota skaita informācijas reģistru izveidi (ar individuāli definētiem laukiem), visu nepieciešamo darbplūsmu izstrādi, dokumentu vīzēšanu un parakstīšanu ar sistēmas un/vai ārpus sistēmas parakstu un meklēšanas parametru pielāgošanu

Sākot no 6000 Eur

Uzņēmuma izaugsme ir atkarīga no iespējas sasniegt augstāko potenciālu, kas iepējams ar piemērotiem rīkiem sadarbībai un produktivitātei bez atrašanās vietas ierobežojumiem un garantētu uzņēmuma  un klientu datu drošību.

Atbilstoši mūsdienu prasībām Microsoft 365 piedāvā iespēju attālinātu un uz vietas esošu komandu vienlaicīgai sadarbībai dažādos projektos, atšķirīgās laikā zonās un uz dažāda veida ierīcēm ar neierobežotu datu glabātuvi un nodrošinot integrētu risinājumu, kas apvieno Office lietojumprogrammu produktivitāti ar uzlabotu drošību, ierīču pārvaldību iespējām un automātiskiem programmas jauninājumiem.

Kvalitātes dokumentu operatīva atrašana ir garantija procesa efektīvākai norisei un laimīgākiem darbiniekiem! Esam pārliecināti, ka jebkuram kvalitātes vadības sistēmas dokumementam ir jābūt ātri un ērti atrodamam visiem darbiniekam!

Piedāvājam risinājumus kvalitātes (procesu) dokumentu elektroniskai sistēmai, kurā apvienota 20 gadu pieredze kvalitātes vadības sistēmu izstrādē. Risinājumu piedāvājam piegādāt MS SharePoint, Drupal vai Moodle vidē. Procesus attēlot iGrafx.

SharePoint 
Dokumentu KVS ieviešanas aptauja

Lūgums atbildēt uz sekojošiem jautājumiem, lai varam piedāvāt Jums piemērotāko kvalitātes vadības dokumentu IT risinājumu.

 

Jūsu būtskākās prasības kvalitātes vadības sistēmas (KVS) IT risinājumam (lūgums atzīmēt):

bottom of page